Розвиваюча іграшка Мультикуб музичний Сортер Пальчикові ігри Лабіринт

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39933
1 066 ₴
944 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вас вітає куб-крокодил — шанований професор академії раннього розвитку! Він зібрав у єдине різні ігри, які сприятимуть всебічному розвитку малюка. Кожна окрема грань куба — цікава іграшка, яка швидко приверне увагу дитини та подарує їй нові знання. Розвиваючий куб сприятиме розвитку дрібної моторики рук, логічного мислення, зорового та слухового сприйняття. Також за допомогою центру можна вивчити перші літери, цифри та навіть віршики!
Особливості:
- Музичний куб має українське озвучування
- Підсвічування кнопок
- Ігрові режими "Вивчаємо цифри", "Веселі мелодії", "Казки", "Зіграй мелодію"
- Веселі пісеньки, ноти, загадки, назви тварин, їхні звуки та віршики про них
- Кнопка перемикання режимів
- Сортер
- Лабіринт
- Гумові прорізувачі
- Годинник із рухомими стрілками
- Елементи з цифрами, літерами, тваринами, які обертаються
- Регулювання гучності (змінюйте положення перемикача)
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір 15.5 х 17 х 20 см
- Ефекти працюють від 3 батарейок типу АА, не додані до набору
- Розмір упаковки: 21.5 х 20.5 х 23 см
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 215 мм |
| Ширина упакування | 205 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 944 ₴


