Машинка на радіокеруванні з підсвічуванням Вантажівка Desert Drift Блакитний

-26%
- Готово до відправки
- Код: 39817
835 ₴
621 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на радіокеруванні здивує малюка не тільки своїм крутим і агресивним дизайном, але й яскравою підсвіткою, що подарує багато емоцій і надовго залишиться в пам'яті дитини. Протиударний корпус витримує навіть найактивніші ігри. Машинка стане ідеальним подарунком для маленьких шанувальників швидкості та драйву!
Особливості:
- Яскравий крутий дизайн машинки
- Протиударний корпус
- Гумові шини
- Машинка має підсвітку
- Рухи: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Просте й інтуїтивно зрозуміле керування
- Здивує малюка та стане гарним подарунком на будь-яке свято
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір машинки: 20 х 8 х 10 см
- Масштаб: 1:22
- Частота керування: 27Mhz
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не додано)
- Елементи живлення машинки: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не додано)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 13 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:22 |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 621 ₴




