Шарнірна лялька Ельза Крижане серце Frozen з додатковими платтями й аксесуарами 28 см

- Немає в наявності
- Код: 39827
573 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарна та витончена лялька стане просто дивовижним подарунком на будь-яке свято! До набору входить 10 додаткових платтів і безліч різноманітних аксесуарів, що неабияк урізноманітнить гру вашої дитини та точно дасть волю її фантазії. Руки іграшки виготовлені з якісної гуми, мають шарнірний тип з'єднання. Лялька має довге прошите волосся, тому вашій дитині буде цікаво грати з ним і придумувати нові зачіски. Виготовлена з якісного пластику та гуми, вона цілком безпечна та не містить шкідливих для здоров'я речовин. Така іграшка стане просто ідеальним вибором для маленьких мрійниць.
Особливості:
- Лялька в стилі відомого мультперсонажа
- Має довге прошите волосся
- Знімний одяг
- До комплекту входить 10 додаткових платтів
- Виготовлена з пластику, голова та руки — гумові
- Руки ляльки на шарнірах
- До комплекту входить багато різноманітних аксесуарів: дзеркало, гребінець, валіза, обруч для волосся та чарівні палички
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота ляльки: 28 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 62 х 6 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 573 ₴



