Електричний водний автомат на акумуляторі Індукційне водопоглинання Water Gun Battle Spear Синій

- Немає в наявності
- Код: 39812
752 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водяний пістолет — це нова версія водяних пістолетів. Іграшка має автоматичний принцип роботи, тому дитині не доведеться витрачати час на перезаряджання зброї перед кожним пострілом. Струмінь води та потужність безпечні навіть для найменших дітей.
Головною відмінністю цієї водної зброї від інших моделей є Автоматичне індукційне водопоглинання. Необхідно просто занурити дуло у воду та натиснути спусковий гачок уперед. Водяний пістолет можна наповнити водою за секунди, що позбавляє потреби вручну заповнювати водяні насоси.
Особливості:
- Електричний водний пістолет із великою потужністю й великою продуктивністю
- Стильний футуристичний дизайн
- Простий у використанні
- Має покращений метод заряджання: автоматичне індукційне водопоглинання
- Просто занурте дуло у воду та натисніть спусковий гачок вперед, щоб почати автоматичне індукційне водопоглинання
- Стрільба на дальні дистанції: має потужний діапазон стрільби з дистанцією до 10 метрів, що дає змогу вражати дальші цілі
- Працює від потужного акумулятора
- Ручка водяного пістолета має ергономічний спусковий гачок, що забезпечує зручне захоплення
- Водна зброя виготовлена з міцних матеріалів, що забезпечують тривалу експлуатацію виробу
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Місткість резервуара: 400 ml
- Розмір автомата (ДхШхВ): 42 х 5 х 16 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 6,5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 752 ₴







