Дитяча машинка Поліція Трейлер із вертольотом Синьо-Білий

- Немає в наявності
- Код: 39784
1 022 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий набір іграшок буде гарним вибором подарунка кожному маленькому автолюбителю, адже до нього входить кілька тематичних автомобілів різних розмірів. Отже, ви розширите автопарк вашого малюка та дасте його фантазії розгулятися за повною за придумуванням нових цікавих сюжетів для ігор.
Трейлер у наборі має широкий функціонал, адже в його колесах ховається не тільки потужний інерційний механізм, але й самі колеса мають гумове покриття з протекторним візерунком, завдяки чому вони чудово тримаються дороги та не бояться перешкод. Також вантажівка має світлові та звукові ефекти, що робить гру з нею ще цікавішою та реалістичнішою.
Особливості:
- Трейлер складається з вантажівки та причепа
- Причіп відділяється від вантажівки
- Вантажівка обладнана інерційним механізмом
- Вантажівка має підсвітку та звукові ефекти, що працюють від батарейок, доданих у набір
- Шини машинок мають гумове покриття
- До набору входять вертоліт і додаткова машинка
- Вертоліт обладнаний підсвіткою і звуковими ефектами
- Елементи набору виготовлені з пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри: 12 х 54 х 18,5 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 58.8 × 14 × 23.3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 540 мм |
- Ціна: 1 022 ₴








