Дитяча машина Трейлер із тракторами підсвічуванням і звуком Зелений

- Немає в наявності
- Код: 39786
1 022 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий набір іграшок буде гарним вибором подарунка кожному маленькому автолюбителю, адже до нього входить кілька тематичних автомобілів різних розмірів. Таким чином ви розширите автопарк вашого малюка і дозволите його фантазії розгулятися на повну вигадку нових цікавих сюжетів для ігор.
Трейлер у наборі має широкий функціонал, адже в його колесах ховається не тільки потужний інерційний механізм, але й самі колеса мають гумове покриття з протекторним візерунком, завдяки чому вони чудово тримаються дороги та не бояться перешкод. Також вантажівка має світлові та звукові ефекти, що робить гру з нею ще цікавішою та реалістичнішою.
Особливості:
- Трейлер складається з вантажівки та причепа
- Причіп відділяється від вантажівки
- Вантажівка обладнана інерційним механізмом
- Вантажівка має підсвітку та звукові ефекти
- Шини машинки мають гумове покриття
- Один із тракторів має підсвітку та звукові ефекти
- Елементи набору виготовлені з пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Працює від трьох батарейок (включених до набору)
- Розміри: 12 х 54 х 18,5 см
- До набору входять 2 трактори
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 58.8 × 14 × 23.3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автовоз |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 540 мм |
- Ціна: 1 022 ₴








