Гараж паркінг для машинок з механічним підіймачем Поліція Police Garage Синій

- Немає в наявності
- Код: 39705
502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір "Поліцейська ділянка" – ідеальний подарунок для маленьких захисників! Ця захоплююча іграшка включає багаторівневу ділянку з гаражем, пандусами, механічним ліфтом та функціональними механізмами. Діти зможуть відчинити двері, підняти машину ліфтом та керувати трафіком за допомогою дорожніх знаків. Набір допомагає розвивати уяву, координацію та логічне мислення через захоплюючу гру. "Поліцейська ділянка" вже готова до служби!
Особливості:
- 2 металопластикові машинки в комплекті
- Механічний ліфт для машинок
- Спуски та підйоми
- Наклейки для декорування ігрового набору
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Тематика – "Полиция"
- Масштаб машинок – 1:64
- Розмір упаковки: 38 х 6 х 24 см
- Паковання: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 502 ₴


