Дитячий велосипед із додатковими колесами та знімними педалями Best Trike Рожевий

-7%
- Готово до відправки
- Код: 39736
1 493 ₴
1 391 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний велосипед-трансформер 2-в-1, який поєднує в собі функції біговела та велосипеда. Він розроблений для дітей, допомагаючи розвивати баланс, координацію та навички катання. Модель обладнана легкими EVA-колесами 10 дюймів, які забезпечують плавний хід і стійкість. Однією з головних особливостей є українське озвучування, що робить поїздку ще цікавішою для дитини. Зручна трансформація дає змогу використовувати Best Trike спочатку як біговел, а потім — як повноцінний триколісний велосипед. Компактний і легкий дизайн робить його чудовим вибором для активних прогулянок.
Особливості:
- Функціональний велосипед 2в1 для дітей
- Озвучування українською мовою з фарою на кермі
- За допомогою кнопки педалі знімаються, а задні допоміжні колеса підіймаються й велосипед перетворюється на велобіг
- Міцний корпус із нейлону та пластику, міцне та широке колесо забезпечує безпечне та комфортне їзду
Характеристики:
- Вік: від 18 місяців
- Колеса: 10 дюймів EVA
- Матеріал виготовлення рами: Нейлон, пластик
- Сидіння регулюється за висотою 35-40 см
- Вага — 3 кг
- Максимальне навантаження до 45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Зріст велосипедиста | до 100 см |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 1,5 до 5 років |
- Ціна: 1 391 ₴
