Паркінг для машинок 3 рівні з вертольотом 59 елементів Червоний

- Немає в наявності
- Код: 39738
800 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкове містечко повільно перетворюється на справжній мегаполіс, а отже, його вулиці всі повняться й повняться машинками. Тому автомобілям потрібно будувати нові транспортні розв'язки, як-от, наприклад, цей іграшковий трек. Ігровий набір прекрасно деталізований і має безліч маршрутів і активностей для машинок. Гра з цим треком розвине фантазію та когнітивні здібності вашої дитини, дасть змогу їй спробувати свої сили в різних рольових іграх і моделювати життєві ситуації на іграшкових дорогах.
Особливості:
- До набору додані 3 машинки й один вертоліт
- Машинки виготовлені з металопластику
- Трек має кілька рівнів
- До набору додані муляжі оточення й наклейки
- Набір виготовлений із пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри: 67,5 х 38.5 х 25 см
- Кількість елементів у наборі: 59 шт.
- Розмір упаковки: 50 х 7.5 х 36 см
- Паковання: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 360 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 675 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 385 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
- Ціна: 800 ₴

