Іграшковий автомат Орбіган Orbeez gun М-416 стріляє орбізами на акумуляторі Бежевий Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 39690
689 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей іграшковий автомат подарує вашій дитині безмежний простір для активних і динамічних ігор на свіжому повітрі! Він дивує своїм оригінальним і продуманим дизайном, має автоматичний принцип роботи, стріляє орбізами, пакетик яких ви зможете знайти в наборі, і працює від потужного акумулятора 7.4V. Крім того, до набору входять глушник, оптичний приціл, знімний магазин і USB-кабель.
Особливості:
- Автомат стріляє орбізами, пакетик яких входить до набору
- Має 2 режими роботи: автоматичний і ручний
- Працює від акумулятора, який разом із USB-проводом для його підзаряджання входить до набору
- До комплекту входить знімний патронний магазин і глушник
- Оптичний приціл
- Телескопічний приклад регулюється за довжиною
- Виготовлений із міцного та безпечного пластику
Комплектація:
- Автомат
- Глушник
- Приціл
- Патронний магазин
- Акумулятор
- USB-кабель
- Орбізи (500 шт.)
Характеристики:
- Вік: Від 14-ти років
- Довжина автомата: 82 см
- Елементи живлення: Акумулятор 7,4V (ввімкнений до набору)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 7 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Бежевий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 689 ₴

