Інтерактивна іграшка навчальний Телефон для дітей Подзвони звірятам Limo Toy Українське озвучення

- Немає в наявності
- Код: 39391
297 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий навчальний телефон познайомить малюка з цифрами, геометричними фігурами, кольорами, розповість багато різних віршиків, заспіває веселі пісеньки про тварин і цифри. Екран цього телефону імітує свій сенсорний прототип і натискати на кнопки зовсім легко. Іграшка озвучена українською мовою.
Особливості:
- Іграшка виконана у вигляді смартфона
- Телефон озвучений професійним диктором українською мовою
- Іграшка має сенсорні кнопочки, на які легко і зручно натискати
- Є регулювання гучності
- Телефон працює від батарейок
- Телефон виготовлений з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Функції телефону:
- 20 віршів про цифри і тварин
- 5 пісень
- Справжні звуки тварин
- Назви тварин, квітів, фігур
- Цифри від 1 до 10
- Гра - Набери номер телефону тварини
Характеристики:
- Вік: від 12-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять в комплект)
- Колір: 3 кольори
- Матеріал: Пластик
- Розмір іграшки: 7 х 14 см
- Упаковка: Лист
- Габарити упаковки: 13 х 2 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Телефон |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Мови | Український |
| Довжина | 7 см |
| Висота | 14 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 297 ₴



