Перегоновий трек для машинок 2 рівні Maxspeed 60 елементів

- Немає в наявності
- Код: 39324
450 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автотрек Max Speed — це чудовий набір для маленьких перегонників, який містить багаторівневий трек і шість яскравих машинок. Конструкція з гіркою й кільцевою петлею гарантує захопливий процес гри. Іграшка сприяє розвитку уяви, моторики та навичок конструювання. Завдяки простому монтажу трек легко збирається, забезпечуючи годинник розваг.
Особливості:
- До набору додано 6 машинок
- Трек має 2 рівні
- Механічний запуск для машинок
- До набору додані муляжі оточення
- Набір виготовлений із пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів – 60
- Розмір упаковки: 41 х 5 х 26 см
- Паковання: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 450 ₴

