Трек для машинок із механічним запуском Змія Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 39327
439 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаємо на дійсно дикі перегони! Цей швидкісний трек із механічним запускником дасть змогу вашим машинкам розганятися до фантастичних швидкостей. Іграшка потішить кожного маленького шанувальника динамічних ігор, адже вона пропонує широкий спектр активностей, а також має яскравий дизайн, який відрізняє її від інших.
Особливості:
- 2 рівні
- До набору додана металопластикова машинка
- Трек має механічний запуск
- Елементи треку стилізовані під дику тварину
- Набір виготовлений із пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Паковання: коробка
- Розміри упакування: 33 х 9 х 23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 439 ₴


