Дитяча інерційна машинка Джип на батарейках Чорний

- Немає в наявності
- Код: 39371
660 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаємо назустріч швидкості та захопливим пригодам разом із крутою серією машинок "Toystar". Джип обладнаний потужним інерційним механізмом, завдяки якому він буде рухатися стрімко, блискавично долаючи побудовані дитиною траси. Крім того, машина обладнана світлозвуковими ефектами, які додадуть грі реалістичності та динамічності.
Особливості:
- Підсвітка прожекторів
- Відтворення тематичних звуків
- Інерційний механізм
- Відчиняються двері
- Іграшка має реалістичний дизайн із деталізованим пропрацюванням дрібних елементів
- Прогумовані колеса
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Тип живлення: 3 батарейки "AG13" (входять до комплекту)
- Розмір: 11 х 23 х 14 см
- Розмір упаковки: 30 × 13 × 16.5 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 660 ₴



