Дитячий конструктор квітів Flowers 327 деталей

-23%
- Готово до відправки
- Код: 39292
840 ₴
643 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор серії Flowers стане прекрасним подарунком для кожної дитини, яка захоплюється конструюванням. У наборі 327 деталей, з яких можна зібрати букет, що складається з декількох видів квітів у жовтих тонах, зелених декоративних рослин і вазона. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Конструктор серії Flowers
- Можливість зібрати квіткову композицію, що складається з декількох видів квітів і декоративних рослин
- Модель виготовлена в приємних жовто-зелених тонах
- Букет розміщується в декоративному квітковому горщику
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати як декор в інтер'єрі
Комплектація:
- 327 деталей
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів у наборі: 327 шт.
- Розмір готової моделі: 16,3 х 22,1 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 17 х 7,5 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 327 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 643 ₴







