Ігровий набір Свинка пеппа 14 фігурок

-12%
- Готово до відправки
- Код: 39279
503 ₴
443 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір зроблений у тематиці популярного дитячого мультфільму з великою увагою до деталей. Набір складається з 14 фігурок. Кожна фігурка має яскравий дизайн, рухомі деталі та впізнаваний вигляд, що зробить гру ще цікавішою. Завдяки невеликому розміру іграшок малюкам зручно ними грати. Компактний розмір набору дає змогу брати його із собою на вулицю або в подорож.
Особливості:
- Іграшки представлені у формі героїв відомого мультсеріалу
- Рухомі деталі
- Голова кожної фігурки виготовлена з гуми, тіло з пластику
- Яскравий впізнаваний дизайн
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість фігурок у наборі: 14 шт.
- Розмір найбільшої фігурки: 7 х 4.5 х 10 см
- Розмір найменшої фігурки: 5 х 2.5 х 4.5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 6 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 100 мм |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 443 ₴





