Каталка ходунки для дітей 3 в 1 Ігрова панель Столик Рожевий

-8%
- Готово до відправки
- Код: 39258
1 400 ₴
1 292 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна каталка 3 в 1 створена для найменших дослідників, які тільки починають вивчати навколишній світ. Її можна використовувати як ходунки, забезпечуючи дитині стійкість під час ходьби, як столик або окрему ігрову панель. Модель містить безліч цікавих ігор, які сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, зорового та слухового сприйняття.
Особливості:
- Багатофункціональна каталка 3 в 1: ходунки, ігрова панель, столик
- Трансформуються в ігровий столик
- Знімну панель можна підвісити на ліжечко
- Панель з іграми містить: пальчикові ігри, рухомі шестерні, піаніно, сортер, кільцекидання
- Піаніно має кілька режимів (Піаніно, мелодії, звуки тварин, транспорту, дитячий сміх)
- Регулювання гучності
- Сортер містить 3 фігури
- Антиковзні шини на колесах
- Виконані з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розміри ходунків: 44 х 43,5 х 50 см
- Розмір стоїку: 32 х 30 х 22 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 45 х 14 х 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Ігрова панель |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 43.5 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 50 см |
- Ціна: 1 292 ₴









