Толокар Машинка Каталка Котик Technok Toys Зелений

-11%
- Готово до відправки
- Код: 39115
1 163 ₴
1 033 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобіль має оригінальний і автентичний дизайн, а також вирізняється безпекою й ергономічністю. Дитина зможе, як тато, підняти кришку капота та заглянути в моторний відсік, а також, як мама, завантажити в багажник усі покупки з супермаркету. Малюк може кататися на толокарі, керуючи ним за допомогою керма, сидячи на сидінні та відштовхуючись ногами. Крім того, толокар обладнаний високою спинкою, за яку дитина може триматися, просто котячи машинку перед собою. Це стане чудовою опорою для дітей, які тільки починають ходити. Толокар виготовлений із легкого пластику, завдяки чому дитині буде легко рухати або навіть бігати з ним.
Особливості:
- Оригінальний дизайн із функціональним капотом і багажником
- Можливість використання як толокару та опори для перших кроків
- Висока спинка для зручності та стійкості
- Легка вага, завдяки якій дитина легко керується з машинкою
- Міцний і безпечний пластик
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Вага: 2.340 кг
- Розмір іграшки: 65 х 44 х 31 см
- Розмір упаковки: 65 х 44 х 31 см
- Паковання: пакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technok Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.34 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 1 033 ₴




