Дитячий Скейт Пенні Борд з колесами, що світяться 6 см Best Board Фіолетовий

-14%
- Готово до відправки
- Код: 39123
698 ₴
603 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький скейтборд, також відомий як пенні борд, стане чудовим подарунком для дитини або підлітка. Він підходить для катання рівними міськими дорогами, а також для «вільного катання». Скейтборд має чудову маневровість, їздить плавно й безшумно, і завдяки своїм якостям здобув визнання як серед новачків, так і в професіоналів у всьому світі. Оригінальне оздоблення деки у формі антиковзного покриття схоже на риб'ю луску. Увечері, за слабкого освітлення, прозорі поліуретанові колеса скейтборду яскраво світяться в темряві, надаючи катанню особливий ефект.
Особливості:
- Прозорі поліуретанові колеса, які світяться в темряві
- Оригінальна антиковзна поверхня деки з текстурою, що схожа на риб'ю луску
- Чудова маневровість, плавність і безшумність катання
- Ідеальний для фрирайду та переміщення міськими дорогами
Характеристики:
- Довжина деки: 55 см
- Діаметр коліс: 6 см
- Розміри: 55 х 15 х 10 см
- Вага: 1.6 кг
- Дека: формований пластик з антиковзною поверхнею
- Колеса: PU (поліуретан) з підшипниками ABEC 7
- Підвіска: алюміній
- Розміри упакування: 55 х 15 х 10 см
- Пакування: Плівка
- Максимальне навантаження: 70 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Вага | 1600 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 603 ₴


