Дитячий конструктор Кросівок Balody 420 деталей Вид 2

-8%
- Готово до відправки
- Код: 38560
1 114 ₴
1 022 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні конструктори вражають своєю різноманітністю. Коли здається, що вже все випробувано та зібрано, ми пропонуємо абсолютно новий, унікальний конструктор у формі стильного та модного кросівка, натхненного відомим брендом.
Ця іграшка поєднує захопливий процес складання й естетичну насолоду від готового результату. Зібраний кросівок стане стильною прикрасою кімнати підлітка або чудовим доповненням до колекції модних баскетбольних кросівок різних кольорів.
Особливості:
- Представлений у формі стильного спортивного кросівка зі шнурівкою й модним забарвленням
- Складається з дрібного та середнього деталей
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Виготовлений із якісних полімерних матеріалів
Комплектація:
- Деталі конструктора 420 шт.
- Наклейки
- Інструкція зі збирання
- Коробка
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Розмір у повністю зібраному вигляді: 20 х 8 х 12.5 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 33 × 4.5 × 24.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 420 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 245 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 450 мм |
- Ціна: 1 022 ₴



