Ігровий столик із конструктором Фонтан із циркуляцією води 133 деталі

- Готово до відправки
- Код: 38567
1 444 ₴
1 325 ₴
Візьміть кардинально новий рівень у грі з конструктором і побудуйте свій невеликий фонтан і наповніть його водою! Деталі конструктора мають всередині невеликі трубки для води та малюк має правильно з'єднати їх між собою, щоб вода могла безперешкодно циркулювати системою. фонтан має багато рухомих деталей: шестерень, невеликих водяних млинів і кумедних фігурок, які пускають струмки води з рота. Конструктор збирається на спеціальному столику, ніжки якого мають антиковзні гумові накладки для того, щоб він стійко Тримався на слизьких поверхнях, як-от кахель у ванній. Вся система фонтана приводиться в рух обертанням важеля на столику, у такий спосіб іграшка повністю механічна та не вимагає батарейок для роботи.
Особливості:
- Конструктор збирається на розбірному столику
- Ніжки столика обладнані антиковзними гумовими накладками
- До комплекту входять іграшки для водних ігор, які обертаються і пускають струмені води
- Столик обладнаний краном для зручного зливання води
- Столик має важіль для циркуляції води за побудований фонтан
- До набору входить ківшик для наливання води та докладна ілюстрована інструкція зі збирання фонтана
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 133
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 32 × 14 × 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 133 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Стіл-конструктор |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 1 325 ₴


