Блоковий Конструктор для дітей Тварини 44 деталі

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38659
745 ₴
656 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор — це захопливий будівельний набір, який відкриє малюкові світ пригод і фантазії. Блоки зручні для дитячих рук, а процес складання легким, що дає змогу втілити будь-яку ідею в реальність. Дитина весело гратиметься, будуючи всі нові та нові конструкції й одночасно розвиватиме творчі здібності, логічне мислення та просторове уявлення.
Особливості:
- Є підказка-інструкція
- Наклейки допоможуть прикрасити готові конструкції
- Міцні деталі, які легко з'єднуються між собою, забезпечуючи надійність зібраних конструкцій
- Конструктор виготовлений із високоякісного та безпечного для дітей пластику, без запаху та шкідливих речовин
Характеристики:
- Вік: 3 роки
- Кількість деталей: 44
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 43.5 × 8 × 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 44 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 435 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 656 ₴



