Іграшковий меч зі звуком і підсвіткою Bronze 67 см

- Немає в наявності
- Код: 38039
389 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте себе справжнім героєм разом із іграшковим мечем! Легка та зручна зброя має розкладну конструкцію. Тільки пара рухів і у ваших руках надійний помічник у міжгалактичних воєн. Додаткові звукові та світлові ефекти зроблять тематичну гру цікавішою.
Особливості:
- Стильний сучасний дизайн
- Точна модель геройської зброї
- Розкладна конструкція
- Рельєфна ручка
- Яскрава підсвітка
- Звуковий супровід (характерний звук світлового меча)
- Працює від вбудованого акумулятора, який заряджається від мережі за допомогою USB-кабелю (входить до комплекту)
- Іграшка виготовлена з первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Довжина меча: 67 см
- Елементи живлення: Акумулятор (входить до комплекту)
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 11 × 4,5 × 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Меч |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 670 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 389 ₴


