Перегоновий автотрек із машинкою на радіокеруванні 144 деталі

- Немає в наявності
- Код: 38070
805 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидше збирайте трек і вперед до пригод! Особливо захоплива гра буде в темряві, оскільки машинка на радіокеруванні яскраво освітлюватиме дорогу. А мертва петля захопить будь-якого поціновувача доріг!
Особливості
- Машинка на радіокеруванні з кольоровою підсвіткою, регульованою за бажанням
- Пульт керування дає змогу рухати машинку вперед і назад треком, зупиняти та прискорювати її
- Дорожні знаки для доповнення гри
- Виготовлено з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- У комплекті 144 деталі
- Машинка працює від 2 батарейок ААА до комплекту не входять
- Пульт керування працює від 2 батарейок ААА до комплекту не входять
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 39.5 х 9 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 805 ₴






