Ігровий набір Ферма Трек із механічним запуском Ігрове поле Синій трактор Аксесуари

- Немає в наявності
- Код: 37966
629 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір у стилі героя популярного мультфільму. До набору входять 2 трактори з металопластиковим корпусом і тематичним забарвленням. Також є ігрове поле з кольоровими малюнками, маршрут із різними зупинками та додаткові аксесуари, які роблять гру цікавішою.
Особливості:
- Ігровий набір із героями популярного мультфільму
- 2 трактори з металопластиковим корпусом
- Ігрове поле
- 2 запускачі, що активують рух транспорту маршрутом
- Є тематичні наклейки
- Додаткові аксесуари у формі дорожніх знаків, огорожі
- Елементи маршруту й аксесуари виготовлені з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір ігрового поля становить 66.3 х 42.7 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37,5 х 7 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 663 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 427 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 629 ₴


