Машинка на радіокеруванні Позашляховик із зарядною станцією й підсвічуванням Мерседес Mercedes Жовтий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 37977
878 ₴
798 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий позашляховик на радіокеруванні має реалістичний деталізований дизайн, тому за зовнішнім виглядом мало чим відрізняється від справжнього автомобіля. Машина має стильний сучасний дизайн, гумові колеса з протекторним візерунком і справжньою зарядною станцією, яка допоможе швидко відновити живлення. Машинка їздить вперед, назад, вліво, вправо, а також має світлові ефекти. Така машинка захопить не тільки хлопчиків, а їхніх батьків!
Особливості:
- Машинка на радіокеруванні нового покоління
- Виготовлена у формі сучасного електрокара
- До комплекту входить зарядна станція
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Машинка має м'який і плавний хід
- Рух уперед, назад, вліво, вправо
- Яскрава підсвітка передніх фар
- Працює від акумуляторної батареї
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:22
- Розмір машинки: 22 х 9 х 9,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 15 х 14,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:22 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 49Mhz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 798 ₴


