Намет дитячий Принцеси Дісней 72 х 72 х 92 см Рожевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37848
756 ₴
671 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна дитина мріє про свій затишний куточок, де можна сховатися від усіх і пограти з улюбленою іграшкою, почитати книжку або просто посидіти і помріяти про щось. Саме для таких цілей і служить ігровий намет «Принцеси Дісней».
Квадратний намет з віконцем можна встановити у себе у дворі, взяти з собою на пляж або грати з ним вдома. Зібраний виріб являє собою легкий і невеликий круглий пакетик і не займе багато місця. Збирати намет досить легко, тому з установкою може впоратися навіть дитина.
Особливості:
- Зручна для використання вдома, у дворі або на природі
- У зібраному вигляді являє собою легкий круглий пакет, компактний для зберігання
- Проста збірка, доступна навіть для дитини
- Сприяє розвитку уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 72 х 72 х 92 см
- Упаковка: Сумка
- Розмір упаковки: 35 × 5 × 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 720 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 920 мм |
| Персонажі | Disney |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 671 ₴

