Лялька яка розмовляє Мілана У великому місті TK Group українська озвуча 44 см

- Немає в наявності
- Код: 37863
1 120 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте ляльку, одну з наймодніших і стильних у світі, на ім'я Мілана! Ця тендітна дівчинка має не тільки приголомшливу зовнішність, вона справжня ікона краси. Однак краса Мілани не обмежується тільки зовнішнім виглядом. Лялечка неймовірно розумна та може вимовляти 100 різноманітних фраз українською мовою. Вона буде розповідати веселі історії, задавати цікаві питання та співати пісні. Це дасть Вашій дитині змогу не тільки насолодитися красою Мілани, але й розвивати її словниковий запас.
Особливості:
- Озвучена українською мовою
- Вимовляє 100 фраз, серед яких вірші, скоромовки, пісні
- Фрази мають певний лад, створюючи враження діалогу
- Виконана з якісного пластику
- Рухомі ніжки, ручки та голова
- Шовковисте волосся з якісних синтетичних матеріалів
- Знімне взуття
- Знімний чип із заглушкою (працює від батарейок, які входять до комплекту)
- У наборі представлені аксесуари, що доповнюють образ ляльки: окуляри, фотоапарат і змінний одяг
- Під час натискання на фотоапарат об'єктив підсвічується і видає характерний звук
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльки — 44 см
- Матеріал: Пластик
- Розмір упаковки: 27 × 11 × 50 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 44 см |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 500 мм |
- Ціна: 1 120 ₴


