Дитяча коляска для ляльок TK Group зі складаною конструкцією Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 37866
612 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогулянки на свіжому повітрі корисні не тільки справжнім малюкам, а навіть ляльковим пупсикам. З цією яскравою коляскою для ляльок ви зможете прогулятися парком з усіма своїми улюбленими ляльками.
Іграшка є зменшеною моделлю справжньої коляски, яка компактно складається для зручнішого зберігання і транспортування. Текстильна частина коляски виготовлена з яскравої тканини з милим принтом, яку легко зняти для прання. Ручка візка має ергономічну конструкцію та зручно лягає в руки, а колеса іграшки виготовлені з міцного пластику, тому не бояться перешкод на дорозі.
Особливості:
- Ергономічна конструкція коляски
- Сучасний дизайн і яскрава колірна гама
- Текстильна частина коляски легко знімається
- Яскраві колеса та ручки
- У коляску вміщується лялька до 35 см
- Виконаний із первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри: 50 x 33 x 59 см
- Розміри коліс: d=12 см
- Паковання: пакет
- Розмір упаковки: 33 × 10 × 63 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Текстиль |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 590 мм |
- Ціна: 612 ₴



