Трек для машинок Parking Lot зі звуком і підсвічуванням

- Немає в наявності
- Код: 37868
1 019 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пора побудувати власний крутий трек і влаштувати незабутні заїзди! У зібраному вигляді трек має вигляд захопливого серпантину — потрібно тільки запускати машинки вниз спіральним спуском, щоб швидко дістатися нижньому поверху. З такою іграшкою можна вигадувати найрізноманітніші сюжети для гри, а машинки в комплекті допоможуть почати гру якомога швидше.
Особливості:
- Трек зі спіральним спуском
- Запускач обладнаний 3 активними кнопками, які містять музику, підсвічування та звуки транспорту
- Озвучення англійською мовою
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість машинок: 2 шт
- Працює від 3 батарейок типу "AA" (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 37 х 10 х 55 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 550 мм |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 370 мм |
- Ціна: 1 019 ₴

