Інтерактивний трек для машинок Космічна станція WToys Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 37898
1 360 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Космічна станція — інтерактивний трирівневий трек, що містить безліч ігрових елементів: літаючу тарілку, шатл, космічну станцію й 4 машинки, що рухаються на великій швидкості вниз, долаючи круті повороти та спуски. Автоматичний підіймач не тільки забезпечує безперервний рух транспорту, але й активує звукові ефекти: натисніть на відповідну кнопку та почнуть роздавлятися дитяча пісня про космос і казка. Яскравий трек із додатковими ефектами дасть змогу дитині зануритися в дивовижний світ космосу, розвинути уяву та надихнути на створення нових фантастичних сюжетів!
Особливості:
- Елементи ігрового набору легко з'єднуються в трирівневий трек
- Іграшка має реалістичний вигляд і чудову деталізацію
- Автоматичний підіймач
- Звукові ефекти
- Відтворення казки та дитячої пісні про космос
- Яскрава підсвітка
- Безперервний рух машинок
- Круті повороти та спуски
- 2 трапи (заїзд і виїзд), деталізовані майданчики
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість машинок: 4 машинки в комплекті
- Літальна тарілка працює від 3 батарейок типу AG13 (входять до комплекту)
- Підіймач працює від 3 батарейок типу "АА" (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 43 х 13.5 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Автотрек |
- Ціна: 1 360 ₴




