Гараж для машинок 3 в 1 Машинка трансформер Стріляє снарядами Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 37906
475 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Улюблені герої зовсім поряд! Готові до подвійного вибуху пригод? Цей унікальний ігровий набір поєднує в собі крутий автомобіль і потужного робота-трансформера! Кілька простих рухів, й авто миттєво перетвориться на бойового робота. У комплекті також представлені машинки та стріли для запуску з бластера, які подарують ще більше веселощів і додадуть динаміки грі.
Особливості:
- 3-в-1 автомобіль трансформується в дивовижного робота та гараж для машинок
- Інтерактивний бластер, що стріляє снарядами, для динамічних ігор
- У комплекті 4 футуристичні машинки
- Яскраві наклейки для прикрашання іграшки
- Привабливий дизайн набору надихає на творчі ігри
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір машинки в складеному вигляді 23 х 17 х 5 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 23. × 6.6 × 24.2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 170 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 230 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Блакитний |
| Ширина у зібраному вигляді | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 242 мм |
| Довжина упаковки | 233 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 66 мм |
- Ціна: 475 ₴


