Робот Трансформер 5 в 1 Звіроботи

- Немає в наявності
- Код: 37816
664 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова колекція трансформерів звіроботів. До колекції увійшло 5 роботів, кожен із яких трансформується у свій вигляд тварини. Ці 5 моделей можна об'єднати й отримати повноцінну модельку страхітливого бойового робота.
Особливості:
- Стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботів-трансформерів
- Кожен робот набуває форми хижої тварини
- Перетворюється на трансформера за кілька кроків
- З 5 моделей трансформерів можна зібрати одного великого робота
- Тематичне забарвлення з різними характерними зображеннями
- Високоточна деталізація поверхні іграшки
- Кінцівки робота легко повертаються
Модель представлена п'ятьма видами:
- Magic wolf - Блакитний
- Rhino God — Білий
- Tiger God — Бірюзовий
- Orangutang Got - Червоний
- Lion God — Жовтогарячий
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Розмір готового робота (ДхВ): 21 х 24,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39,5 х 6 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 664 ₴

