Лялька з вихованцями та аксесуарами Ветеринарна клініка Ankiki Mini Dolls 13.5 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37755
425 ₴
382 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Любов до тварин виховується з дитинства. А великі досягнення починаються з гри! Дозвольте своїй дитині відчути себе дбайливим і майстерним ветеринаром або другом лікаря, який зцілює тварин. А допоможе в цьому — лялька з аксесуарами. Блондинка в медичній формі готова до приймання собачок, кішок та інших вусатих і хвостатих. Аксесуари дають змогу легко відтворити атмосферу справжньої ветклініки. У наборі є стіл, настільна лампа, касовий апарат, миска та їжа для собаки, а також шприци та інше медичне приладдя.
Особливості:
- Іграшкова ветеринарна клініка
- Аксесуари (стіл, касовий апарат, настільна лампа, миска, їжа для собачки, шприци та інше медичне приладдя)
- Кіт і собака
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Іграшки виготовлені з пластику
- Висота ляльки: 13,5 см
- Розмір упаковки: 18 × 7 × 16 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 13.5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 382 ₴
