Розвиваюча дошка для дітей Бізіборд дерев'яний Годинник Пальчиковий лабіринт Замочки 30 х 30 х 2 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 37766
852 ₴
763 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава ігрова панель для найменших, що відповідає за ранній розвиток малюка. Бізіборд виконаний з натуральної деревини та має приємне кольорове забарвлення. На панелі ви знайдете різні міні ігри, які сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, логічного мислення та просторового сприйняття.
Особливості:
- Виготовлений у формі дошки з іграми
- Містить 8 активностей: Пальчиковий лабіринт, Годинник, Колесико, Замок із ключами
- Має приємне кольорове оформлення
- Виконаний із натуральної деревини
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір – 30 х 30 х 2 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 30.5 × 30.5 × 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Ширина упакування | 305 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
- Ціна: 763 ₴
