Спортивний велосипед Corso 26 дюймів від 14-ти років Pulsar Рожевий

-8%
- Готово до відправки
- Код: 37791
8 660 ₴
7 925 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед Corso «PULSAR» — це стильна та надійна модель для активного відпочинку та спортивних поїздок. Велосипед обладнаний легкою алюмінієвою рамою розміром 13 дюймів, що робить його зручним для маневрування і стійким на дорозі. Система Shimano з 21 швидкістю дає змогу легко перемикатися й адаптуватися до різних рельєфів і умов, чи то місто, чи то пересічена місцевість.
Завдяки 26-дюймовим колесам велосипед чудово справляється з дорогами, забезпечуючи високу стійкість і комфорт під час їзди. Модель зібрана на 75%, що дає змогу швидко завершити збирання й підготувати велосипед до експлуатації.
Особливість:
- 21 швидкість
- Зріст велосипедиста 150–165 см
- Алюмінієва рама
- Передній амортизатор
- Дискові гальма
- Протиударний обід
- Навісне обладнання Shimano
- Каретка з промпідшипниками
Характеристики:
- Виробник: CORSO
- Зріст: 150–165 см
- Вік: від 14-ти років
- Рама: Алюміній
- Розмір рами: 13' дюймів
- Розмір коліс: 26' дюймів
- Кількість швидкостей: 21
- Диски: протиударні, 28 мм
- Гума: WANDA 26*2.125
- Вилка: амортизаційна сталь, з перемикачем 38 мм.
- Передній перемикач швидкостей: Shimano
- Задній перемикач швидкостей: Shimano TOURNEY TZ 500
- Зірка тріскачка: SHUNFENG
- Тип передніх і задніх гальм: дискові механічні 160 мм
- Кермо: Сталь
- Стояк керма: Сталь
- Стояк сидіння: Сталь
- Винос керма: Алюміній 55 мм
- Шатуни: Сталь
- Болт кріплення шатунів: Під квадрат
- Каретка на промпідшипниках!
- Педалі: підшипник, пластик
- Підніжка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 38 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Прямий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 7 925 ₴








