Паркінг для машинок Пожежна станція Surfurjous

- Немає в наявності
- Код: 37543
1 137 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче паркування Пожежна станція має 2 рівні. Являє собою двоповерховий будинок, де є підйом і спуск для пожежних машин і місце для їх стоянки. А машинки, що йдуть у комплекті, зроблять гру ще реалістичнішою. Тут є все, що потрібно для пожежника.
Особливості:
- Чудова деталізація й гармонійне поєднання кольорів
- 2 рівні
Комплектація:
- 5 машин
- Двоярусний паркінг
- Спуск/підйом
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 51. 5 x 9.5 x 37.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 375 мм |
| Довжина упаковки | 515 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 1 137 ₴

