Іграшковий набір лялька та кінь Winner's stable Show up'n style set

- Немає в наявності
- Код: 37571
925 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Winner's Stable "Show up'n style set" — це ігровий набір із лялькою-наїзницею Валентиною і фігуркою коня Чари в бронзовому стилі, що підкреслює їх безперервний зв'язок
Особливості:
- Натисніть кнопку на грудях Чари — вона помахає гривою
- Помістіть льодяник у руку Валентини та погодуйте ламу
- Розчісуйте гриву та хвіст Чарри та створюйте стильні зачіски
- Рухомі руки та ноги ляльки й кінь можуть приймати різні позиції
Комплектація:
- Лялька Валентина висотою 13 см
- Конячка Чарра 18 см
- Фігурка лами Лоллі 11,5 см
- Шолом для верхової їзди
- Намисто, квіткова корона, дві шпильки та пасма волосся.
- Щітка, сідло, вузька з приводом
- Квітковий вінок і намисто
- Стрічка для коня та стрічка лами
- Цукерка з льодяником
- Підставка для коня
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Упаковка: коробка
- Габарити упаковки: 8 x 60 x 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 13 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 450 мм |
- Ціна: 925 ₴


