Іграшковий автомат стріляє орбізами DIY Gun

- Немає в наявності
- Код: 37608
993 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З яскравим іграшковим автоматом ви точно вийдете переможцем із кожної ігрової баталії! Автомат на гелевих кульках з аксесуарами — це прогресивна іграшкова зброя, створена для захопливих і безпечних ігор на свіжому повітрі
Особливості:
- Автомат стріляє орбізами
- Набір орбізів входить до набору
- Іграшка має два режими роботи: ручний і автоматичний
- Яскраві принти на корпусі іграшки
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 41 x 7.1 x 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 71 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 993 ₴



