Лялька дитяча Olga Polyakova Kids Hits 26 см у жовтогарячому платті

- Немає в наявності
- Код: 37624
567 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця Лялька унікальна як для України, так і для всього світу — це перша українська лялька Celebrity dolls-лялька знаменитість.
Прототипом для створення ляльки є відома українська співачка, Оля Полякова. Колекційна лялька Оля Полякова одягнена в яскравий костюм, який є точним повторенням видатного естрадного костюма співачки, має високу деталізацію. Більшість елементів костюма виготовлені вручну. Він привертає увагу своєю яскравістю і блиском. Фірмові головні убори, які вже стали незамінним атрибутом образу артистки, привертають увагу до реалістично виконаного волосся ляльки.
Особливості:
- Під час натискання на кнопку лялька виконує 3 відомих хіти: "Королева ночі", "Номер один" і "Ой, на лузі червона калина"
- Шарнірні руки та ноги
Характеристики:
- Вік: від 4 років
- Висота ляльки — 26 см
- Живлення: 3 батарейки типу AG13 (входять до комплекту).
- Упаковка: коробка
- Габарити упаковки: 38,5 х 30 х 5,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 26 см |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | AG13(LR44) |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 385 мм |
- Ціна: 567 ₴

