Перегоновий трек для машинок Tracke Racing зі світловими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 37642
1 168 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинки — улюблена забава більшості хлопчиків від перших років і навіть у дорослому житті. А такий набір точно урізноманітнить колекцію маленького перегінника. Катати маленькі машинки по різнобарвному треку — захоплива розвага, навколо такої невеликої споруди збереться ціла компанія, для кожного — своя маленька машинка. Такі ігри сприяють розвитку реакції, просторового мислення та дрібної моторики в дітей. Набір із безпечних матеріалів.
Особливості:
- Круті віражі, на дорозі є витки на 360°
- Інерційний механізм руху коліс
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: батарейки, типу ААА до комплекту не входять
- Паковання: коробка
- Габарити упаковки: 65 x 40 x 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 650 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 168 ₴
