Лялька дитяча Beauty Star Preppy 46 см

- Немає в наявності
- Код: 37646
1 118 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто встоїть перед чарівністю ляльок Beauty Star? Вони одягнені за останньою модою, їхні аксесуари унікальні! Кожна лялька має своєрідний характер і цікаве хобі, і всі вони люблять собак! Граючи з лялькою та її улюбленцем, діти потраплять у нові ситуації, почуватимуться, розвиватимуть соціальні навички, відпрацьовуватимуть особисті та звичайні практичні навички. Preppy завжди з нетерпінням чекає на нових пригодницьких ігор. Вона дуже добре грає, і її вірний цуценя становить їй компанію у виконанні всіх рівнів складних завдань. Світна, як зірка, лялька Beauty Star готова стати центром дитячих ігор!
Особливості:
- Лялькова красуня зі знімним одягом
- Вирізняється виразними рисами обличчя
- Має рухомі ручки та ніжки
- Довге шовковисте волосся, яке можна складати в різні зачіски
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Висота ляльки — 46 см
- Паковання: коробка
- Габарити упаковки: 23.5 x 50 x 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 46 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 500 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 1 118 ₴

