Перегоновий трек для машинок Star Toys Tracker Racing з підсвіткою

- Немає в наявності
- Код: 37652
767 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перегоновий трек із двома машинками, петлями та рухомим колесом для стрибків урізноманітнює колекцію маленького перегонника. Катати маленькі машинки по різнобарвному треку — захоплива розвага, навколо такої невеликої споруди збереться ціла компанія, для кожного — своя маленька машинка. Такі ігри сприяють розвитку реакції, просторового мислення та дрібної моторики в дітей. Набір із безпечних матеріалів.
Особливості набору:
- Траса має три петлі, які доведеться пройти машинкам на своєму шляху
- Можна грати навіть у темряві завдяки трасі, яка світиться, створюючи захопливе видовище
- Машинки обладнані механізмом, який забезпечує їхній рух, і здатні проходити кільцеві елементи траси
- Машинки доповнені світловими ефектами, що привносить у гру яскраві спалахи та світлові акценти
- Набір легко збирається й має міцне поєднання елементів, що гарантує стійкість конструкції під час гри
- Всі елементи набору виготовлені з міцних і безпечних матеріалів, які підходять для дитячих іграшок
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: батарейки 3 шт AG13 (входять до комплекту)
- Розмір треку: 122 см х 77 см х 32 см
- Паковання: коробка
- Габарити упаковки: 49 х 30 х 6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 320 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 1220 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина у зібраному вигляді | 770 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 767 ₴


