Паркінг для машинок Пожежна станція Caller Garage

- Немає в наявності
- Код: 37657
1 092 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркінг для машинок "Пожежна станція" — це захопливий ігровий набір, який дає змогу дітям почуватися справжніми пожежниками. Набір містить паркінг і транспортний засіб, що робить гру захопливою й різноманітною.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Функційність
- Реалістичний стиль
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 33.7 x 23.7 x 22.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Довжина упаковки | 337 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 237 мм |
- Ціна: 1 092 ₴
