Ігровий набір Пожежна техніка Super Storage

- Немає в наявності
- Код: 37660
846 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір, що складається з великого трейлера та металевих машинок. З таким набором ваш хлопчик вигадуватиме різноманітні ігри й він захопить його на довго. У кабіні є отвір для запуску машинок. Набір складається з величезної вантажівки, кузов якої розкладається і його можна використовувати як ігровий майданчик для машинок. Завдяки цьому набору автопарк спецтехніки Вашого малюка поповнитися відразу декількома крутими екземплярами.
Особливості:
- Унікальний дизайн — набір поєднує три іграшки в одній, що робить гру цікавішою
- Якісні матеріали — набір виготовлений із якісних матеріалів, які нешкідливі для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 35 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 39 × 11 × 15.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір пожежного |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 846 ₴


