Гоночний трек для машинок 2 доріжки Track Racing інерційний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37276
932 ₴
827 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте у світ божевільних трюків разом із іграшковим треком! Іграшка подарує дитині незабутні емоції, а також можливість розділити драйвові відчуття разом із друзями! До комплекту з треком входять дві машинки з інерційним механізмом. У треку дві окремі доріжки, тому можна влаштувати з другом справжні змагання.
Особливості:
- Перегоновий трек із трюковими петлями
- Містить 2 машинки компактних розмірів
- Машинки обладнані інерційним механізмом
- До комплекту входять 3 пластикові перешкоди
- Іграшка виготовлена з яскравого пластику
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Кількість машинок: 2 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 54 х 7 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 827 ₴

