Дитячий столик з проектором та аксесуарами Dinosaur Зелений

- Немає в наявності
- Код: 37287
948 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраві та функціональні меблі для ваших малюків, які поєднують у собі все необхідне для творчих і допитливих малюків! Набір складається з столика та стільця. Столик має знімний проєктор, за допомогою якого дитина тренуватиметься тримати ручку в руках і малювати, обводячи різні фігурки. Також столик має органайзер і ящик-поглиблення під стільницею, так малюк зможе зберігати все своє приладдя для творчості в одному місці.
Осоненості:
- До набору входить столик і стілець до нього
- Проєктор має два режими роботи: безшумний і з відтворенням спокійної мелодії
- До набору входять 6 дисків для проєктора
- Столик обладнаний органайзером і ящиком під стільницею
- До комплекту додано 12 фломастерів і мініскетчбук для малювання
- Стільниця може використовуватися як дошка піши-стирай
- До набору доданий гумка для білої дошки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Проєктор працює від трьох батарейок типу "AA" (не входять до комплекту)
- Розміри столика: 47 х 28 х 51 см
- Розміри стільця: 19 х 19 х 15 см
- Паковання: коробка
- Розмір коробки: 48×14 × 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Кількість кольорів | 12 |
- Ціна: 948 ₴




