Дитячий магнітний конструктор Парк Динозаврів 223 деталь

- Немає в наявності
- Код: 37195
2 373 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжнє диво для маленьких винахідників! За допомогою чарівних магнітів можна створювати найрізноманітніші конструкції. Блоки легко приєднуються одна до одної завдяки сильним магнітам, що робить гру легкою та захопливою. Різноманітність форм і елементів вражає, а ігрові кульки прекрасно доповнюють цей набір. З таким магнітним конструктором ніколи не буде нудно, і завжди можна пробувати щось нове.
Особливості:
- Магнітний принцип з'єднання
- Цікаві та незвичайні форми елементів
- До комплекту додатково входять наклейки
- Збирання конструктора сприяє розвитку дрібної моторики, творчого мислення, уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 223
- Матеріал: пластик
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 40×9×30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 223 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 2 373 ₴



