Іграшковий Літак Паркінг для машинок зі звуком і підсвічуванням Червоний

- Немає в наявності
- Код: 37112
1 225 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий літак, який перетворюється на зручне паркування для машин спеціального призначення! Оригінальна іграшка з кольоровим забарвленням має чудову деталізацію: великі крила з двигунами, які підсвічуються, хвіст, вікна та колеса, здатні витримати будь-яке навантаження. До комплекту входять тематичні наклейки, які допоможуть хлопчикові самостійно прикрасити іграшку. Невеликі моделі спецтехніки, дорожні знаки, прапори та інші аксесуари перетворюють звичайний літак на справжню ремонтну базу.
Особливості:
- Літак із розкладним корпусом
- Виконує роль паркування для невеликого транспорту
- Звуковий і світловий супровід яскрава підсвітка вежі та крил літака гучні тематичні звуки
- 2 відкидні трапи для машинок
- Контрольна вежа
- Виконаний із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Літак
- 2 машинки спецтехніки
- Тематичні наклейки
- Дорожні знаки прапори
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Додаткові ефекти працюють від 2 батарейок типу AA (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 37 × 36 × 15 см
- Розмір упаковки: 49 × 16 × 34 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Літак |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 225 ₴

