Дитячий магнітний конструктор 223 деталі

- Немає в наявності
- Код: 37132
2 502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжнє диво для маленьких винахідників! За допомогою чарівних магнітів можна створювати найрізноманітніші конструкції. ніколи не буде нудно, і завжди можна пробувати щось нове.
Особливості:
- Магнітний принцип з'єднання
- Цікаві та незвичайні форми елементів
- До комплекту додатково входять наклейки
- Збирання конструктора сприяє розвитку дрібної моторики, творчого мислення, уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 223
- Матеріал: пластик
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 40 × 9 × 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 223 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 2 502 ₴

